Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Paskola be užstato ir laidavimoPaskola be užstato ir laidavimo – tai tokia paskola, kai nereikalaujama papildomos garantijos (pvz., nekilnojamojo turto ar automobilio įkeitimo, laidavimo). Paskolas be užstato siūlo daugelis paskolos teikėjų. Kai kurie iš jų pageidauja matyti pajamų dydį patvirtinantį banko sąskaitos išrašą, kiti to nereikalauja. Tokį atvejį, kai banko sąskaitos išrašo reikalaujama, galima pavadinti paskola, kurios garantija yra pajamos. Paskola be užstato – tai greitas ir paprastas sprendimas atsiradus būtinybei apmokėti nenumatytas išlaidas ir paskolos gavėjui neturint įkeičiamo turto bei planuojant paskolą grąžinti iš reguliariai gaunamų pajamų (atlyginimo). Skolinimosi procesas labai paprastas – užpildžius paskolos paraiškos formą dažniausiai sprendimas dėl paskolos suteikimo gaunamas greičiau nei po valandos. Kadangi paskolų be garantijos suteikimas yra susijęs su gana didele paskolos teikėjo rizika, paskolos sumos šiuo atveju būna mažesnės, paskolos laikotarpis – trumpesnis ir paskolos rizikos kaina, arba palūkanos – gana didelės.

Paskolos be užstato ir laidavimo pranašumai

  • Greitis – pinigai pervedami į sąskaitą vos per kelias valandas.
  • Paskolos panaudojimo paskirtis neribojama.
  • Nereikia papildomos garantijos (automobilio ar nekilnojamojo turto įkeitimo, laidavimo) ir nėra su tuo susijusių papildomų išlaidų (mokėjimų notarui, draudimo ir kt.).

Paskolos be užstato ir laidavimo gavimo sąlygos

  • Paskolos sumos paprastai būna mažesnės (50 – 2000 eurų).
  • Trumpesnis paskolos laikotarpis – ne ilgiau kaip 5 metai.
  • Didesnis sutarties mokestis paskolos sumos atžvilgiu.
  • Didesnės paskolos išlaidos dėl trumpesnio paskolos laikotarpio ir didesnio sutarties mokesčio.

Prieš pateikdami paraišką dėl paskolos be užstato ir laidavimo būtinai susipažinkite su įvairių paskolų teikėjų siūlomomis galimybėmis ir palūkanų normomis. Su palankiausiais paskolų pasiūlymais galite susipažinti čia.