Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Mini paskolaMini paskola – tai paskola asmeniniam naudojimui, atsiradus paprastesnėms ir mažesnėms išlaidoms – pvz., būsto remontui, automobilio pirkimui, kelionėms ar kitiems laisvalaikio užsiėmimams. Dažniausiai mini paskolos panaudojimo paskirtis neribojama ir ją suteikiant nereikalaujama nekilnojamojo turto įkeitimo ar kitokio užstato. Vienintelė garantija būna pajamų dydžio patvirtinimas, t. y. dokumentas apie paskolos gavėjo pajamas, reguliariai pervedamas į jo banko sąskaitą per 2 – 4 mėnesius (bandomasis laikotarpis). Tačiau daugelis paskolos teikėjų nereikalauja net ir to (priklausomai nuo paskolos sumos). Mini paskolos gavimo procesas –paprastas ir greitas, priėmus teigiamą sprendimą dėl paskolos suteikimo pinigai pervedami į paskolos gavėjo banko sąskaitą per keletą dienų. Sprendimo priėmimo trukmė priklauso nuo paskolos teikėjo, bet dažniausiai neviršija 1 darbo dienos. Paskolos laikotarpis būna kiek ilgesnis nei greitos paskolos atveju (iki 5 metų), paskolos suma gali siekti net 10 000 eurų.

Mini paskolos gavimo sąlygos

  • Patvirtinimas apie paskolos gavėjo pajamas, kurios buvo pervestos į jo banko sąskaitą per tam tikrą laikotarpį, paprastai – ne mažiau kaip vieno minimalaus atlyginimo dydžio.
  • Paskolos suma: 320 – 10 000 eurų, skolinant didesnę sumą reikalaujama papildomos garantijos, pvz., fizinio asmens laidavimo. Didžiausia įmanoma paskolos suma priklauso nuo paskolos gavėjo turimų įsipareigojimų ir pajamų.
  • Paskolos laikotarpis: iki 5 metų, dažnai numatoma galimybė pasinaudoti mokėjimo atidėjimu.
  • Paskolos palūkanos: paprastai 15 – 25% per metus.

Mini paskolos privalumai

  • Mini paskolai gauti nereikia papildomos garantijos.
  • Pinigai gaunami paprastai ir greitai, reikalingų dokumentų kiekis nėra didelis.
  • Mini paskolos panaudojimo paskirtis neribojama.

Mini paskolai gauti reikalingi dokumentai

  • Paskolos paraiška.
  • Paskolos gavėjo banko sąskaitos išrašas.
  • Paskolos gavėjo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas: pasas ar tapatybės kortelė.

Prieš pasirašant paskolos sutartį rekomenduojame susipažinti su visomis paskolos teikėjo sąlygomis, pateiktomis paskolos teikėjo interneto svetainėje, apskaičiuoti iš anksto paskolos sumą ir palūkanų dydį geraskreditas.lt paskolos skaičiuoklėje, ir prireikus pasitarti su specialistu. Svarbu atkreipti dėmesį ir suprasti, kokios yra papildomos paskolos gavimo sąlygos: sutarties mokesčio dydis, palūkanų normos dydis ir jos skaičiavimo tvarka (kintama palūkanų norma, palūkanos skaičiuojamos nuo dar negrąžintos paskolos dalies ar nuo pradinės paskolos sumos), mokėjimo atidėjimo galimybė ir tt. Geriausias kriterijus paskolos pasiūlymams palyginti – paskolos išlaidų dydis.