Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Paraiškos pateikimasPaskolos paraiškos pateikimas priklauso nuo konkretaus paskolos teikėjo, tačiau galima išskirti pagrindinius etapus:

1. Paraiškos pateikimas

Paraišką galima pateikti įvairiais būdais:

  • SMS žinute (greitosios sms paskolos)
  • Internetu, paskolos teikėjo puslapyje
  • Paskolos teikėjo atstovybėje
  • Pas paskolos teikėjo partnerius (pvz., PayPost skyriuose)

Prieš skolindamiesi, dar kartą gerai pagalvokite, ar paskola Jums tikrai reikalinga. Paskaičiuokite ar paskolos grąžinimo terminas ir mėnesinė įmoka tinka Jums. Taip pat, kruopščiai perskaitykite ir įsigilinkite į sutarties sąlygas.

2. Dokumentai/ garantijos

Skirtingi paskolų teikėjai gali reikalauti skirtingų dokumentų:

  • Asmens tapatybę liudijantį dokumentą (tapatybės kortelė, pasas). Imant greitąją paskolą SMS žinute, dokumento reikės tik pirmą kartą.
  • Pajamas liudijančius dokumentus. Dažniausiai Lietuvoje prašo pažymos apie pajams už paskutinius 6 mėnesius. Imant paskolą SMS žinute, tokių pažymų nereikalauja.
  • Jeigu paskolos tipas reikalauja laiduotojo, tuomet reikalingi laiduotojo tapatybę liudijantis dokumentas ir pažyma apie pajamas.

3. Sutarties pasirašymas

Teigiamo sprendimo atveju, liks tik pasirašyti paskolos sutartį. Tai galima padaryti patogiu Jums būdu: naudojant interneto savitarnos sistemas (pvz., internetinė bankininkystė), paskolos teikėjo atstovybėje, paskolos teikėjo parnerių atstovybėse arba paštu. Po sutarties pasirašymo, pinigai bus pervesti į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.