Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Paskolos automobiliui teikėjaiPrieš pateikiant paraišką dėl paskolos automobiliui svarbu palyginti įvairius paskolos automobiliui pasiūlymus ir pasirinkti tinkamiausią. Paskolas automobiliui siūlo įvairūs paskolų teikėjai, todėl rekomenduojame susipažinti su geraskreditas.lt paskolų automobiliui palyginimo lentele, taip bus lengviau apsispręsti dėl geriausio pasiūlymo.

Lyginant įvairius paskolos automobiliui pasiūlymus, svarbu įvertinti:

  • Paskolos automobiliui palūkanų normą, ji apibūdina paskolos naudojimo kainą. Dažniausiai paskolos automobiliui palūkanos prasideda nuo 3% per mėnesį. Palūkanų norma gali skirtis priklausomai nuo to, ar automobilis paskolos sutarties galiojimo laikotarpiui pastatomas stovėjimo aikštelėje pas paskolos teikėją, ar paskolos gavėjas gali juo naudotis toliau.
  • Paskolos automobiliui sumą. Dauguma paskolos automobiliui teikėjų siūlo galimybę skolintis 60–70% nuo transporto priemonės vertės.
  • Paskolos laikotarpis. Dauguma paskolos teikėjų siūlo paskolas 36-60 mėnesių laikotarpiui.
  • Automobilio amžius. Dauguma paskolos teikėjų siūlo paskolą iki 10 metų senumo automobiliams, tačiau kai kuriais atvejais automobiliui gali būti net iki 17 metų.
  • Papildomos sąlygos. Dažniausiai paskolos gavėjas turi būti automobilio savininkas, be to, kai kada reikalaujama, kad pagal techninį pasą paskolos gavėjas būtų registruotas automobilio savininku ne vėliau kaip prieš 3 mėnesius.

Lyginant paskolos automobiliui pasiūlymus, be abejo, svarbiausi rodikliai yra siūloma palūkanų norma ir paskolos sumos dydis. Taip pat svarbu paskolos laikotarpis ir automobilio amžius. Dauguma paskolos automobiliui teikėjų nereikalauja pajamų dydį patvirtinančio dokumento (banko sąskaitos išrašo už 6 mėnesius) ir netikrina informacijos apie paskolos gavėją pagal asmenų skolų registrą, kadangi paskolos užstatas yra automobilis. Dažniausiai nėra ir sutarties mokesčio, tačiau automobilio perregistravimo valstybiniame registravimo centre išlaidas turi apmokėti paskolos gavėjas (ir perregistruojant automobilį paskolos davėjo vardu, ir perregistruojant jį atgal savininkui). Automobilio pastatymas paskolos laikotarpiui stovėjimo aikštelėje pas paskolos teikėją dažniausiai būna nemokamas, todėl šiuo atveju palūkanų norma gali būti mažesnė.

Palyginkite įvairius paskolos automobiliui pasiūlymus ir pasirinkite tinkamiausią!

Prieš pateikdami paraišką dėl paskolos automobiliui susipažinkite ir su kitų paskolų teikėjų siūlomomis galimybėmis bei palūkanų normomis.