Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Paskolos automobiliui gavimasPaskolos automobiliui gavimo sudėtingumas ir greitis priklauso nuo konkretaus paskolos teikėjo, tačiau apibendrinus galima išskirti šiuos paskolos gavimo etapus:

1. Paraiškos dėl paskolos įkeičiant automobilį pateikimas

Paraišką dėl paskolos galima pateikti, pvz:

  • Internetu, paskolos davėjo interneto svetainėje.
  • Paskolos davėjo atstovybėje.

Kadangi paskolos automobiliui palūkanų norma kai kuriais atvejais gali būti labai didelė, turėtumėte gerai apsvarstyti sprendimą gauti paskolą ir būtinai sulaukti keleto pasiūlymų iš įvairių paskolų teikėjų. Taip pat rekomenduojame susipažinti su geraskreditas.lt interneto svetainėje pateikta informacija apie skirtingus paskolos automobiliui teikėjus ir rasti sau tinkamiausią. Įvairių paskolos teikėjų skolinimo principai ir sąlygos gali gerokai skirtis. Prieš pateikdami paraišką dėl paskolos gerai apmąstykite pinigų skolinimosi poreikį, išlaidoms reikalingą paskolos sumos dydį bei grąžinimo laikotarpį taip, kad paskolos mėnesinis uždarbis būtų efektyvus.

2. Dokumentai ir garantijos, reikalingos pateikiant paraišką dėl paskolos automobiliui

Paskolų teikėjai paprastai reikalauja kelių dokumentų, įskaitant:

  • Paraišką dėl paskolos, pateikiamą paskolos teikėjo interneto svetainėje ar biure.
  • Paskolos gavėjo asmens tapatybės dokumentą (pasą ar tapatybės kortelę).
  • Įkeičiamo turto (transporto priemonės) nuosavybės teisę patvirtinantį dokumentą (automobilio dokumentus).

Automobilių vertinimą dauguma paskolos teikėjų atlieka vietoje ir, skirtingai nuo bankų ar nuomotojų, nereikalauja, kad paskolos gavėjas užsisakytų automobilio vertinimo. Taip pat nereikalaujama ir pajamų dydį patvirtinančio dokumento, kadangi paskolos užstatas yra automobilis.

3. Paskolos pasiūlymas

Gavęs paraišką dėl paskolos automobiliui paskolų teikėjas atsiunčia pareiškėjui paskolos pasiūlymą, jame nurodoma:

  • Paskolos suma, dažniausiai priklausanti nuo automobilio vertės
  • Paskolos laikotarpis, dažniausiai sutampantis su paskolos gavėjo paraiškoje nurodytu pageidaujamu laikotarpiu
  • Siūloma paskolos automobiliui palūkanų norma kartu su mėnesiniais mokėjimais.

Greitesni paskolų teikėjai gavę paraišką dėl paskolos automobiliui pirminį atsakymą atsiunčia jau po kelių minučių, kitiems gali prireikti dienos ar dviejų.

4. Paskolos sutarties sudarymas ir užstatas

Priėmus teigiamą sprendimą dėl paskolos suteikimo ir valstybiniame registravimo centre perregistravus automobilį paskolos teikėjo vardu (arba pastačius automobilį nemokamoje stovėjimo aikštelėje pas paskolos teikėją) automobilio savininkas ir paskolos automobiliui teikėjas sudaro paskolos sutartį. Skolinant mažesnes sumas (paprastai iki 1000 eurų), kai kurie paskolų teikėjai nereikalauja net perregistruoti automobilio.

5. Pinigų pervedimas

Pasirašius paskolos sutartį ir valstybiniame registravimo centre perregistravus transporto priemonę paskolos teikėjo vardu pinigai dažnai pervedami į paskolos gavėjo banko sąskaitą jau tą pačią arba kitą banko darbo dieną. Kai kurie paskolų teikėjai paskolos automobiliui sumą gali išmokėti ir grynais pinigais.

Prieš pateikdami paraišką dėl paskolos automobiliui susipažinkite ir su kitų paskolų teikėjų siūlomomis galimybėmis bei palūkanų normomis.