Geraskreditas.lt svetainės naudojimo taisyklės ir privatumo politikaGeraskreditas.lt naudojimo taisyklės

  • Geraskreditas.lt interneto svetainę prižiūri įmonė Heaintress OÜ.
  • Geraskreditas.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų aktuali ir tiksli, tačiau mes negalime garantuoti šimtaprocentinio informacijos tikslumo ir neatsakome už mūsų svetainėje pateiktos informacijos panaudojimo padarinius.
  • Geraskreditas.lt  pateikia paieškos rezultatus siekiant padėti vartotojui gauti kuo objektyvesnę informaciją ir lengviau išsirinkti jam tinkamiausią paskolos pasiūlymą. Tačiau mes negarantuojame, kad mūsų portale bus pateikta informacija apie visus Lietuvoje veikiančius paslaugų teikėjus, todėl rekomenduojame be Geraskreditas.lt portalo būtinai naudoti ir kitus informacijos šaltinius.
  • Naudodamiesi Geraskreditas.lt interneto svertaine, jūs sutinkate su šiomis naudojimo taisyklėmis ir Geraskreditas.lt privatumo politika.

Geraskreditas.lt privatumo politika

  • Geraskreditas.lt svetainėje naudojama Google Analytics programinė įranga. Ji naudoja slapukus siekiant anonimiškai surinkti informaciją apie vartotojų apsilankymą svetainėje.
  • Geraskreditas.lt nerenka portalo lankytojų asmeninių duomenų, išskyrus atvejus, kai lankytojai juos mums atskleidžia patys savo noru ir sąmoningai (pvz., prenumeruodami mūsų naujienlaiškį). Surinktą informaciją trečiajai šaliai perduodame tik tuo atveju, jei to reikalauja įstatymai, teismo sprendimas arba tai reikalinga mūsų teisių apsaugai.