Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Greitos paskolos palūkanosPalūkanos – tai mokestis už pinigų naudojimą. Skirtingų paskolos teikėjų greitų paskolų ir vartojimo paskolų palūkanų normos gali gerokai skirtis. Konkretus palūkanų normos dydis priklauso nuo įvairių veiksnių, pvz., paskolos gavėjo pajamų ir turimų įsipareigojimų, paskolos sumos dydžio, skolinimosi laikotarpio ir t.t. Lyginant įvairius palūkanų normų pasiūlymus svarbu pasitikslinti, ar palūkanų norma skaičiuojama nuo dar negrąžintos paskolos dalies (t. y. skolos likučio) ar nuo pradinės paskolos sumos.

  • Palūkanų norma, skaičiuojama nuo skolos likučio – mokant paskolos grąžinimo įmokas mažėja skolos dydis ir su tuo susijusios išlaidos palūkanoms.
  • Palūkanų norma, skaičiuojama nuo pradinės paskolos sumos – nors paskolos laikotarpiu dalį paskolos jau grąžinote, palūkanos vis tiek skaičiuojamos nuo visos pradžioje jums suteiktos paskolos sumos.

Vartojimo paskolų ir greitų paskolų atveju palūkanų normos paprastai būna didelės, kadangi tokių paskolų gavimo kriterijai yra paprasti ir todėl paskolos teikėjas rizikuoja labiau. Būtent dėl šios priežasties greitų paskolų ir vartojimo paskolų metinė palūkanų norma dažniausiai būna kelis kartus didesnė nei, pvz., nekilnojamojo turto paskolų atveju.

Lyginant paskolos palūkanų normas svarbiausia įvertinti visą paskolos išlaidų dydį. Paskolos išlaidų dydis – tai paskolos gavėjo bendros sąnaudos imant paskolą, įskaitant palūkanų normų mokėjimus, sutarties mokestį, sąskaitos administravimo mokestį ir visas kitas su paskola susijusias galimas sąnaudas. Siekiant padėti klientui lengviau priimti teisingą sprendimą, Heaintress.ee palygino įvairių paskolos teikėjų paskolos išlaidų dydžius.

Prieš pateikdami paraišką dėl greitos paskolos būtinai susipažinkite su įvairių paskolų teikėjų siūlomomis galimybėmis ir palūkanų normomis. Palankiausius greitų paskolų pasiūlymus rasite čia.