Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Greitos paskolos gavimo tvarkaGreitos paskolos gavimo procesas gali kažkiek skirtis priklausomai nuo konkretaus paskolos teikėjo, tačiau apibendrinus galima išskirti šiuos paskolos gavimo etapus:

1. Paraiškos dėl greitos paskolos pateikimas

Priklausomai nuo paskolos davėjo paraišką dėl paskolos galima pateikti keliais būdais, pvz.:

  • Išsiuntus SMS žinutę (SMS paskolos ir greitos paskolos).
  • Internetu, paskolos davėjo svetainėje.
  • Paskolos davėjo atstovybėje.
  • Per paskolos davėjo partnerius.

Prieš pateikdami paraišką dėl paskolos gerai apmąstykite pinigų skolinimosi poreikį, išlaidoms reikalingą paskolos sumos dydį bei grąžinimo laikotarpį taip, kad paskolos mėnesinis uždarbis būtų efektyvus. Prieš pateikdami paraišką dėl paskolos būtinai susipažinkite su skolinimosi taisyklėmis.

2. Dokumentai / garantijos

Paskolų teikėjai paprastai reikalauja pridėti prie paraiškos keletą dokumentų, įskaitant:

  • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pvz., tapatybės kortelę, pasą ir kt. SMS ir greitų paskolų atveju toks dokumentas reikalingas pateikiant paraišką pirmą kartą.
  • Asmens mėnesinių pajamų dydį patvirtinantį dokumentą. Estijoje dažniausia reikalaujama banko sąskaitos išrašo už paskutinius 6 mėnesius. Kai kurie SMS ir greitų paskolų teikėjai pajamų dydžio įrodymo nereikalauja.
  • Pateikiant paraišką dėl paskolos su laidavimu – ir laiduojančio asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei dokumentus apie jo pajamas.

3. Paskolos sutarties sudarymas

Paskolos teikėjui priėmus teigiamą sprendimą dėl paskolos suteikimo jis su paskolos gavėju sudaro sutartį. Daugelis paskolos teikėjų šiam tikslui turi savitarnos svetaines internete (pvz., internetinį banką), tačiau paskolos sutartį galima sudaryti ir apsilankius paskolos teikėjo atstovybėje arba siunčiant pasirašytą paštu per paskolos davėjo partnerius. Pasirašius paskolos sutartį paskolos gavėjui pervedami pinigai.

Prieš pateikdami paraišką dėl greitos paskolos būtinai susipažinkite su įvairių paskolų teikėjų siūlomomis galimybėmis ir palūkanų normomis. Palankiausius greitų paskolų pasiūlymus rasite čia.