Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Greita paskolaGreita paskola – tai paskolos suteikimo paslauga, kuriai būdingas trumpas paskolos terminas ir nedidelės paskolos sumos, dažniausiai naudojamos kasdienėms išlaidoms apmokėti. Greitų paskolų grąžinimo terminas būna ypatingai trumpas, paprastai trunkantis kelias savaites ar kelis mėnesius, todėl greitoms paskoloms taikomos didesnės palūkanų normos. Galima išskirti SMS paskolas ir greitas paskolas internetu. Greitos paskolos suteikimo procesas būna paprastesnis nei vartojimo ar kitokių paskolų. Dažniausiai užtenka pateikti tik asmens duomenis, kai kuriais atvejais prašoma dar ir pažymos apie išlaidas, kredito reitingą ir pan. arba garantijų. Iš esmės greitos paskolos gavimo tvarka labai paprasta – daugeliu atvejų užtenka tik išsiųsti SMS žinutę, ir pinigai pervedami į paskolos gavėjo banko sąskaitą vos per keletą valandų. Kai kurie paskolų teikėjai siūlo greitas paskolas grynaisiais pinigais ir nereikalauja garantijų, laidavimo ar netgi banko sąskaitos išrašo. Nuolatiniams greitųjų paskolų klientams paprastai siūlomos palankesnės palūkanų normos ir skolinamos didesnės sumos.

Greitos paskolos sąlygos

  • Nedidelė paskolos suma (paprastai neviršijanti 1000 eurų)
  • Trumpas paskolos laikotarpis (dažniausiai 15–30 dienų)
  • Didelis sutarties mokestis palyginus su paskolos suma
  • Didesnės paskolos išlaidos dėl trumpo paskolos laikotarpio ir mažesnio sutarties mokesčio.
  • Greitos paskolos panaudojimo paskirtis dažniausiai neribojama.

Prieš pateikdami paraišką dėl greitos paskolos būtinai susipažinkite su įvairių paskolų teikėjų siūlomomis galimybėmis ir palūkanų normomis. Palankiausius greitų paskolų pasiūlymus rasite čia.