Populiariausios žymos
Prisijunkite prie naujienų!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes informuosime Jus apie mūsų veiklą bei geriausius specialius pasiūlymus. Įveskite savo el.paštą į žemiau esantį laukelį.

Ačiū! Jūsų elektroninio pašto adresas išsaugotas.

Ferratum
More than money to everyone

Ferratum2005 metais Ferratum Group pirmoji Europoje pradėjo teikti mini paskolas. Šiai dienai jie aptarnauja daugiau kaip 1,5 milijono klientų. Ferratum Group dirba tik profesionalai,  gerai išmanantys savo darbą. Šiuo metų komandoje dirba daugiau kaip 220 profesionalų 20 pasaulio šalių. 

Svarbiau už pinigus - yra Ferratum verslo pagrindas. Jie dirba tam, kad pasiūlyti Jums lengviausią būdą pasiskolinti, kokybišką aptarnavimą bei akščiausią konfidencialumo lygį kiekvienam ir visur. Jie atsakingai skolina, nes nori būti tikri, kad Jus priėmėte teisingą sprendimą ir galėsite laiku be jokių sunkumų grąžinti Mini Paskolą. Tačiau Ferratum komanda supranta, kad kartais Jus galite patirti finansinių sunkumų, todėl jie pasiryžę padėti Jums realiu laiku.  

Ferratum paskolos

Ferratum suteikia paskolas žmonėms nuo 21 metų amžiaus. Yra dvi įmanomos paskolos: ilgalaikės paskolas iki 12 mėnesių ir trumpalaikes paskolas (sms kreditas) iki 30 dienų. Ilgalaikės paskolos suma gali siekti 1000 eur, o trumpalaikės - 300 eur. Prireikus, trupalaike sms paskolą galima pratęsti.

Paskolai gauti būtina užsiregistruoti Ferratum internetinėje svetainėje ir užpildyti prašymą arba siųsti sms žinutė, kad gauti trumpalaikę paskolą. Prašymą užpildyti galima bet kuriuo paros metu, tačiau sprendimas bus priimtas tik UAB "Ferratum" darbo laiku. Teigiamo sprendimo atvėju, Mini Paskola suteikiama per30 minučių ar mažiau.  

Ferratum kontaktai ir darbo laikas

  • UAB Ferratum
  • Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius
  • Tel.: 8 5 279 1493
  • El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Paraiškos priimamos: I-VII 00-24
  • Darbo laikas: I-V 8:00-20:00, VI 9:00-14:00

Ferratum paskolos